XXXVII. SOMOGYI KUPA LABDARÚGÓ TEREMTORNA KÖRMEND

A Körmendi Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola Somogyi Béla Tagiskolája 2021. június 06-én, immár harminchetedik alkalommal rendezte meg a SOMOGYI KUPA LABDARÚGÓ TORNÁT. A rendezvényt általában november-december hónapban teremben szokták rendezni, ez az idei tanévben a vírushelyzet miatt lehetetlen volt. Helyette június 6.-án a Körmendi FC Papp István Labdarúgó Centrumában gyűlt össze nyolc Iskola több, mint 100 diáklabdarúgója. A rendezvényt szinte végig eső kísérte, így a gyerekek szó szerint saját bőrükön érezhették a labdarúgás sokszínűségét. A megnyitót és az eredményhirdetést megtisztelte jelenlétével Fazekasné Mittli Piroska Intézményvezető, illetve Simon István Tagintézményvezető és Tóth Erzsébet Tagintézményvezető helyettes. Intézményvezető Asszony külön köszöntötte a pedagógusokat pedagógusnap alkalmával. A torna végig nagyon jó hangulatú- és sportszerű mérkőzéseket hozott, és az egészségügyi szabályokat betartó szülők is nagyon jól érezték magukat.

A rendezők külön köszönetet mondanak a fő támogatónak, a Zsigmond Ékszerkereskedésnek.

A II. KORCSOPORTOS XXXVII. SOMOGYI KUPA VÉGEREDMÉNYE:

1. SZENTGOTTHÁRD
  2. CSÁKÁNYDOROSZLÓ
  3. KÖRMEND OLCSAI-KISS ZOLTÁN ÁLT. ISKOLA SOMOGYI BÉLA TAGISKOLÁJA
  4. KÖRMEND KÖLCSEY U. ÁLT. ISKOLA
  5. VASVÁR
  6. ŐRISZENTPÉTER
  7. KÖRMEND OLCSAI-KISS ZOLTÁN ÁLT. ISK.
  8. NÁDASD

GÓLKIRÁLY :  KRALLER NOEL  (  KÖLCSEY )

LEGJOBB JÁTÉKOS : WACHTER DENISZ  ( SZENTGOTTHÁRD )

LEGJOBB KAPUS :  NÉMETH ÁRON  ( CSÁKÁNYDOROSZLÓ )