Tanévzáró a Somogyiban

Az idei tanévzáró ez alkalommal az iskola udvarán került megrendezésre az 1-7 évfolyam számára. A hangulatos, vidám, mégis bensőséges műsort  Szájerné Csóbor Katalin vezetésével a 7.a osztály  biztosította. Simon István tagintézmény-vezető úr tanévzáró beszéde után – az évet kitűnő eredménnyel záró – tanulók oklevelet és könyvjutalmat kaptak, az alapítvány pedig hagyományainkhoz híven a tanulmányi és sportversenyeken kiemelkedő eredményt elért tanulókat könyvjutalomban részesítette. A Szombathelyi Tankerület iskolánk két kiváló pedagógusa, Horváth Katalin tanítónő és Bognárné Kecskés Lívia tanárnő több évtizedes munkáját elismerő oklevéllel jutalmazta. A rendezvény végén tagintézmény – vezető úr a 2020/21 –es tanév lezárása után szép nyarat és jó feltöltődést kívánt mindenkinek.