Tájékoztatás tanévzáró és ballagással kapcsolatban

Tájékoztató a 2020/2021. tanév végén tartandó ballagási és tanévzáró ünnepségek lebonyolításáról.

Intézményünkben az Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskolában és annak Somogyi Béla Tagiskolájában a Kormány 250/2021. (V.17) Korm. rendelete értelmében az alábbi magatartási szabályokat állapítom meg az év végi ünnepségek (ballagás, tanévzáró) lebonyolítása kapcsán.

A ballagástól külön kerül megrendezésre 1-7. évfolyamig a tanévzáró ünnepség, melyet mindkét iskolában az udvaron tartunk. A magas tanulói létszám nem teszi lehetővé, hogy tanulóinkon kívül szülők is részt vegyenek rajta. Kérem a tisztelt szülők megértését, kérem, hogy tanévzáró ünnepségünk alatt ne tartózkodjanak iskolánk udvarán, gyermeküket szíveskedjenek az iskola épületén kívül megvárni.

Nyolcadik évfolyamos tanulóink ballagási ünnepségét szintén iskolánk udvarán tartjuk, melyre szeretettel hívjuk és várjuk a végzősök hozzátartozóit. Kérem, hogy az ünnepségre érkező vendégek a ballagás helyszínét az udvari bejáratokon keresztül közelítsék meg, az iskola épületén ne haladjanak keresztül, ott ne tartózkodjanak!

Kérem továbbá, hogy a ballagási ünnepség vendégei a rendezvény alatt viseljenek maszkot! Kivétel: 6 év alatti kiskorú gyermek.

Rendezvényeinket az alábbi időpontban tarjuk:

Olcsai iskola:        Tanévzáró ünnepség: 2021.06.18.     15.00    Olcsai iskola udvara

Ballagás:                     2021.06.18.     16.30.   Olcsai iskola udvara

Somogyi iskola:     Tanévzáró ünnepség: 2021.06.17.     17.00    Somogyi iskola udvara

Ballagás:                     2021.06.19.     10.00.   Somogyi iskola udvara

Tisztelettel: