„ Ballag már a vén diák…”

Június 19 – én elköszöntek az iskolától végzős tanulóink.

Ballagási dalokat énekelve vonultak az udvarra a diákok, majd nevük elhangzása után elfoglalták helyüket. A 7.a osztályosok versekkel, búcsúbeszéddel és virággal köszöntötték ballagó társaikat. Ezután a 8. osztályosok bennsőséges hangulatú műsorral búcsúztak az iskolától, majd szüleiket is köszöntötték egy – egy szál virággal.

Tagintézmény – vezető úr beszéde után a tanulásban kiválóan teljesítők kapták meg elismerésüket, majd a kiemelkedő versenyeredményeket elérő diákokat jutalmazta a Tehetséggondozás Gyermekeinkért Alapítvány.

A ballagási ünnepségünkön köszöntünk nyugdíjba vonuló kollégánktól, László Zoltán tanár úrtól, valamint a Szülői Munkaközösség vezetésétől megváló Tahin Krisztinától.

Bizonyítványosztás után a családtagok, barátok az udvaron köszöntötték a ballagókat.